TECHNOLOGY UP > Soukromý: Eshop > Chytrá zásuvka Wi-fi – Revogi

Chytrá zásuvka Wi-fi – Revogi

969 

Umožňuje vypnutí nebo zapnutí težebního hardware odkudkoli na světě pomocí  aplikace na Vašem telefonu (Apple , Android).

Kategorie:

Popis

Chytrá zásuvka Wi-fi poskytuje informace o spotřebě elektrické energie mining rigu v reálném čase. S doprovodnou mobilní aplikací snadno nastavíte vypnutí spotřebiče při odchodu a jeho zapnutí při návratu.

S chytrou zásuvkou Revogi můžete snadno měřit spotřebu energie a jednoduše tak snížit účtu, které za elektřinu platíte. S doprovodnou mobilní aplikací snadno nastavíte vypnutí spotřebiče při vašem odchodu a jeho zapnutí při návratu.

 

Úspora elektrické energie

Jde společně se snadným ovládáním spotřebičů prostřednictvím mobilního telefonu nebo tabletu u značky Revogi ruku v ruce. Ať již zvolíte jednoduchou dálkově ovládanou zásuvku s vestavěným časovačem nebo “nabušený” šestizásuvkový model, vždy budete mít přesný přehled o aktuální spotřebě.

 

Spotřeba elektrické energie pod kontrolou

Jakmile získáte přehled o skutečné spotřebě svých elektrospotřebičů, budete moci velmi snadno snížit spotřebu elektrické energie ve své domácnosti. To povede nejen k úspoře vašich finančních prostředků, ale i ke snížení zátěže pro celou naši planetu. Protože méně spotřebované energie znamená méně spáleného uhlí v elektrárně.

 

Ovládejte svá zařízení chytrým telefonem anebo tabletem

A je lhostejno, zda vaše srdce patří přenosným přístrojů od Applu nebo používáte něco s Androidem, aplikace Revogi fungují výborně s oběma platformami. A dokáží přístroje nejen ovládat, ale i nastavovat a programovat všechny chytré funkce..

 

Vlastnosti :

  • Cloud-Ready, zapnutí/vypnutí spotřebiče odkudkoliv na světě
  • Sledování spotřeby s historií
  • Časovač, čsasový plán pro zapnutí a vypnutí spotřebiče
  • Vypnutí a zapnutí spotřebiče odkudkoli
  • Měření příkonu spotřebiče v reálném čase
  • Nadproudová ochrana, minimalizace rizika a dvojnásobné zvýšení bezpečnosti
0
X